Презервативи Durex® Dual Extase, 12 шт

Презервативи Durex Dual Extase створені для того, щоб обидва партнери змогли отримати оргазм одночасно.

Особливості продукту

  • Номінальні розміри: довжина - 195 мм, ширина - 56 мм
  • Спеціальна гель-змазка для продовження задоволення. Містить бензокаїн 5%
  • Прозорі презервативи зі змазкою, особлива форма з накопичувачем
  • Спеціальна анатомічна форма «Easy on»
  • 100% перевірені електронікою

Упаковка: 12 шт.

Опис продукту

Презервативи з ребрами та крапками на зовнішній стороні і анестетиком (бензокаїном) в середині презервативу. Призначені для одночасного оргазму: крапки та ребра прискорюють її, а анестетик сповільнює його.

Зберігати в сухому та недоступному для прямих сонячних променів місці. Зберігати при температурі 0С°-25С°.

Будь ласка, уважно прочитайте пам'ятку всередині упаковки, особливо якщо ви збираєтеся використовувати презервативи для орального або анального сексу. Використання гелів-змазок Durex Play з презервативами може збільшити насолоду від сексу. Всі гелі-змазки Durex Play безпечні для використання з презервативами - на відміну від змазок на масляній основі, які можуть пошкодити презерватив. Дерматологічно тестовані. Презервативи призначені тільки для одноразового застосування. Якщо ви відчуйте дискомфорт або подразнення під час використання презерватива, припиніть використання. Якщо симптоми триватимуть, будь ласка, зверніться до лікаря.

Увага: гель-змазка на цих презервативах може спричинити виникнення висипу, подразнення, печіння чи свербіння. Не використовуйте ці презервативи, якщо у когось із партнерів є чутливість до місцевих анестетиків. Змивайте змазку після використання презервативу. У випадку подразнення шкіри припиніть використовувати презерватив. Якщо це не допомагає, зверніться за допомогою до лікаря. Не використовуйте презервативи за наявності у вас чи у вашого партнера ділянок шкіри із запаленням чи ранами. Якщо у вас чи у вашого партнера ускладнюється дихання або синіють губи під час використання цього виду презервативів, негайно припиніть використання і викличте лікаря.